فیلم بعدی ترنسفورمرز محصول پارامونت پیکچرز بعد از مدت‌ها به انتظار طرفداران شرکت اسباب‌بازی هاسبرو پایان می‌دهد. ترنسفورمرز: ظهور هیولاها (Transformers: Rise of the Beasts) به کارگردانی استیون کیپل جونیور، با آوردن کاراکترهایی با شکل حیوانات و ترکیب کردن آن‌ها با برخی از اتوبات‌های معروف این سری‌، تغییرات اساسی در خود ایجاد کرده است.

از زمان شروع ترنسفورمرز در سال ۲۰۰۷ به کارگردانی مایکل بی، بامبلبی و آپتیموس پرایم، به عنوان نقش‌های اصلی در بین این ربات‌های بیگانه و شخصیت‌هایی مانند جز، آیرونهاید، رچت و سایدسوایپ نیز برای کمک به محافظت از زمین، همیشه حضور دارند. در آخرین قسمت فیلم‌های مایکل بی، دینوبات‌هایی مانند گریملاک و استراف نیز جز نفرات اصلی بودند.

دسپتیکان‌هایی مانند مگاترون که به طور مداوم با تیم آپتیموس پرایم می‌جنگید نیز جز نقش‌های اصلی این سری‌ فیلم است. اگرچه فیلم بامبلبی به عنوان یک بازسازی از این مجموعه اکران شد اما ترنسفورمرز: ظهور هیولاها نیز به عنوان اثری جدید است که ترکیبی از ربات‌های مختلف را به مخاطبان ارائه می‌دهد.

مانند تمام فیلم‌های ترنسفورمرز، این فیلم هم شامل شخصیت‌های انسانی است. آنتونی راموس، در نقش یک فرد نظامی سابق به نام نوح ظاهر می‌شود و دومینیک فیشبک در نقش النا، محقق مصنوعات موزه، بازی می‌کند. این شخصیت‌ها خود را درگیر آخرین نبرد اتوبات‌ها برای حفظ امنیت زمین می‌بینند که در آن تعدادی از شخصیت‌های جنگ‌های وحش هم حضور دارند. اما آن‌ها با کدام یک از شخصیت‌ها روبرو خواهند شد؟

آپتیموس پرایم

تبدیل‌ شوندگان

این شخصیت در این قسمت از مجموعه ترنسفورمرز هم نقش محوری دارد. او رهبر اتوبات‌ها است و تا به امروز در همه‌ی فیلم‌ها حضور داشت. او آخرین بار در بامبلبی در یک نقش کوچک، به عنوان یک ربات نسل ۱ دیده شد. آپتیموس پس از شرکت در جنگ سایبرترون و سرانجام در پایان فیلم به زمین آمد. ترنسفورمرز ۷ در سال ۱۹۹۴ اتفاق می‌افتد و داستان چندین سال بعد او را ادامه خواهد داد. این فیلم نشان می‌دهد که آپتیموس پرایم چگونه و چرا پیوندی قوی با بشریت ایجاد می‌کند. از او به عنوان شخصیت اصلی این فیلم یاد شده و پیتر کالن، بار دیگر با صدای خود به جای او صحبت می‌کند. آپتیموس در حال حاضر اسلحه خاص و بزرگ خود به نام یون بلاستر را دارد اما به دلیل روایت داستان فیلم در گذشته، احتمالا شاهد حضور او با شمشیر و سپر در مقابل ترورکان‌ها باشیم.

بامبلبی

تبدیل‌ شوندگان

این اتوبات که اختلال گفتاری دارد، نوار حضور خود را در همه فیلم‌های ترنسفورمرز حفظ کرده است. پس از پایان داستان فیلم بامبلبی، او بار دیگر در ظاهر راه راه زرد و سیاه خود در قالب یک خودرو کامارو دیده می‌شود. البته او به دلیل تغییر حالت آفرود در این فیلم، ظاهری مخصوص‌تر پیدا می‌کند و هنوز باید نسخه‌ای از بازوی کنونی (توپ) و ماسک جنگی معمول خود را داشته باشد. این شخصیت، آخرین بار هنگام خداحافظی از چارلی (هایلی استاینفلد) دیده شد و هنوز توسط سام ویتویکی (شیا لبوف) در این مرحله از جدول زمانی خریداری نشده است.

آرسی

تبدیل‌ شوندگان

او به عنوان یک فرمانده میدانی اتوبات‌ها به آپتیموس پرایم وفادار است. پس از حضور کوتاهی در ترنسفورمرز: انتقام فالن، آرسی آخرین بار در حال جنگ در سایبرترون در ابتدای فیلم بامبلبی دیده شد. بازگشت او نشان می‌دهد که او با خیال راحت خود را به زمین رسانده و دستورات آپتیموس پرایم را در مورد رفتن به مکان بعدی اجرا کرده است. در قسمت‌های گذشته، تخصص وی در زمینه مبارزه تن به تن، مبارزه با شمشیر و تیراندازی سریع مشهود بود و به دلیل استفاده از فرم‌های موتورسیکلت شناخته می‌شود. او یک دوکاتی ۹۱۶ صورتی و سفید است.

میراژ

تبدیل‌ شوندگان

این شخصیت قبلا در ترنسفورمرز: تاریکی ماه ظاهر شد و در متوقف کردن سنتینل و مگاترون نقشی چشم‌گیر داشت. فرم اتومبیل وی در آن فیلم، فراری ۴۵۸ قرمز بود اما میراژ در ترنسفورمرز ۷ چهره بسیار متفاوتی به خود می‌گیرد. او یک پورشه ۹۱۱ راه راه نقره‌ای و آبی خواهد بود که شباهت بیشتری به نسخه نسل اول او دارد ولی مجبور نیست فقط به یک شکل ظاهر شود. در داستان ترنسفورمرز، او به عنوان یک شخصیت مخالف جنگ و هوادار دسپتیکان‌ها معرفی شده و قدرت‌هایی از جمله توانایی نامرئی شدن دارد.

پرنده‌ی شب

تبدیل‌ شوندگان

یکی از شخصیت‌های جدیدی که قرار است در ترنسفورمرز: ظهور هیولاها حضور داشته باشد پرنده شب است. این نام به چندین شخصیت اساطیری این مجموعه نسبت داده شده اما نسخه اصلی پرنده شب در فیلم، یک ربات زن غول پیکر نینجا است. او قبل از پیوستن به دسپتیکان‌ها، توسط انسان‌ها در مجموعه انیمیشن اصلی ساخته شد. داستان پرنده شب در ترنسفورمرز ۷ دچار تحول می‌شود و او به جناح مخالف اتوبات‌ها یعنی ترورکان‌ها می‌پیوندد و به عنوان دست راست شخصیت منفی اصلی خواهد بود. پرنده شب برای این فیلم، طرح نیسان جی تی آر سیاه و بنفش به خود خواهد گرفت.

اسکورج

تبدیل‌ شوندگان

شخصیت منفی اصلی این قسمت به اسکورج تعلق دارد که در مجموعه‌ی انیمیشن اصلی، یک دسپتیکان بود که توسط یونیکرون از یک دسپتیکان مرده ایجاد شد. این شخصیت به عنوان یک مسیریاب برای گالواترون کار می‌کند و فوق‌العاده قدرتمند است. به نظر می‌رسد داستان او در این قسمت کمی تغییر کند، چرا که او رهبر ترورکان‌ها است که در انیمیشن اصلی ارتباط چندانی با آن‌ها ندارد. طراحی این شخصیت برای اولین بار تغییر پیدا کرده و یک پنجه آبی غول پیکر در دست چپ او قرار دارد که دارای نوری زردرنگ است.

آپتیموس پرایمال

تبدیل‌ شوندگان

با وجود ماکسیمال‌ها در این قسمت، آپتیموس پرایمال اولین حضور خود را در این سری تجربه خواهد کرد. نباید او را با آپتیموس پرایم اشتباه بگیریم، زیرا آپتیموس پرایمال رهبر ماکسیمال‌ها است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ارگانیک، شکل گوریل نقره‌ای به خود می‌گیرد. پرایمال از نوادگان پرایم و احتمالا یکی از بزرگ‌ترین قهرمانان سایبرترون است. او مسئول اصلی ماکسیمال‌ها در تعقیب پریداکون‌ها بود که منجر به واقعه‌ای گردید که به جنگ‌های وحش معروف شد. آپتیموس پرایمال در اکثر مواقع متعهد به سنتی است که ماکسیمال‌ها طبق آن زندگی می‌کنند، مگر این‌که برای رسیدن به نتیجه مطلوب، عمل دیوانه‌واری مورد نیاز باشد.

ایرازور

تبدیل‌ شوندگان

یکی دیگر از ماکسیمال‌هایی که برای اولین بار در این سری حضور دارد ایرازور است. او در خط داستانی جنگ‌های وحش، برای مراقبت و نظارت توسط ماکسیمال‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت. او یک عضو مطمئن و شجاع در تیم است که فرم حیوانات پرنده به خود می‌گیرد که با توجه به تخصص او در پرواز، طبیعی است. او در این قسمت جدید یک طراحی سلطنتی دارد و در طول فیلم با آپتیموس پرایمال و دیگر ماکسیمال‌ها همکاری نزدیکی خواهد داشت.

راینوکس

تبدیل‌ شوندگان

شخصیت غول پیکر و قدرتمند جنگ‌های وحش یکی دیگر از اعضای ماکسیمال‌ها است و شکل کرگدن به خود می‌گیرد. راینوکس به عنوان مغز متفکر عملیات در ترنسفورمرز: ظهور هیولاها حضور دارد که کاملا منطبق با شخصیت قبلی او در انیمیشن است، یک ربات فوق‌العاده باهوش که نسبت به اهداف ماکسیمال‌ها وفادار است.

منبع: Screenrant

منبع