به گزارش همشهری آنلاین، مهر به نقل از ورایتی نوشت: شخصیت عروسکی به نام پالی پاکت نخستین بار در اواخر دهه هشتاد میلادی محبوب کودکان شد و از آن موقع تا به حال باعث خلق فیلم‌ها، سریال‌ها، عروسک‌ها و مجموعه‌های بسیاری شده است. حالا قرار است لینا دانم خالق سریال «دخترها» یک فیلم سینمایی بر پایه این شخصیت بنویسد و کارگردانی کند و لیلی کالینز ستاره «امیلی در پاریس» نقش این شخصیت را بازی کند.

نسخه سینمایی این عروسک پرفروش اکنون به مجموعه عظیمی از فیلم‌هایی افزوده شده که بر پایه عروسک‌ها و وسایل بازی دیگر از جمله «ترنسفورمرز»، «فیلم لگو» و «مکس استیل» ساخته شده‌اند. متل فیلمز که بخش فیلمسازی یک شرکت اسباب‌بازی‌سازی است، دارد در ساخت این فیلم با شرکت ام‌جی‌ام و شرکت تهیه خود لینا دانم یعنی گود تینگ گوینگ همکاری می‌کند.

داستان فیلم حول محور یک زن جوان خواهد بود که با یک زن که اندازه‌اش کوچک است و در جیب جا می‌شود دوست می‌شود. کالینز گفت: «برای من که وقتی بچه بودم عاشق پالی پاکت بودم اینکه بتوانم در این فیلم بازی کنم مانند این است که رویایی به حقیقت پیوسته باشد و خیلی مشتاقم بتوانم این عروسک‌های کوچک را به صفحه بزرگ بیاورم.»

لینا دانم هم گفت: «پالی پاکت در کودکی مسئول ساعت‌ها سرگرم کردن من بود و به من دنیایی کوچک از جادو و خودمختاری داد، بنابراین خیلی شاعرانه است که بتوانم حالا همین ایده‌ها را به عنوان یک کارگردان در همکاری با لیلی کالینز فوق‌العاده به نمایش بکشم. خیلی خوشحالم که می‌توانم هم عشقم برای این محتوای تاریخی و هم باور عمیقم در ارتباط با ساختن فیلم‌هایی برای زنان باهوش را ترکیب کنم.»

منبع