به گزارش ایسنا، شبکه نمایش به مناسبت تولد «سیدجواد رضویان» (۶ مرداد ماه)، در بخش مرور آثار، به پخش آثار منتخب وی خواهد پرداخت. این فیلم‌ها در هفته پیش‌رو «شارلاتان»، «به روح پدرم»، «اخلاقتو خوب کن»، «لیمو ترش»، «شاخه گلی برای عروس»، «کلاهی برای باران» و «اخراجی‌های ۲» هستند.

فیلم و تله‌فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲ تا جمعه ۸ مرداد ساعت ۱۳ پخش خواهد شد. «بازگشت به خانه»، «تابستان عزیز»، «دو فیلم با یک بلیط»، «توهم» (در سالروز عملیات پیروزمندانه مرصاد )، «یک اتفاق ساده»، «دختر شیرینی فروش»، «ماموریت آقای شادی» نام فیلم‌های این بخش است.

باکس ثابت فیلم‌های جذاب ویژه تابستان شبکه نمایش که هر روز ساعت ۱۵ از این شبکه پخش می شود در هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «نامزدی طولانی»، «جک و لوبیای سحرآمیز»، «مرد»، «تفنگدار تنها»، «بزرگ»، «افسانه نارنیا ۲» و «ای ایکس ال».

فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ تابستان شبکه نمایش خواهد بود، در هفته پیش‌رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: «رفیق بد»، «پایان ناخوشایند»، «قرار تصادفی من با زندگی»، «رکسان»، «ظهر شانگهای»، «گوینده خبر ۲: افسانه ادامه دارد»، «کلاه چرمی ها».

فیلم‌های ساعت ۲۳ شبکه نمایش و فیلم های جذاب این شبکه در هفته پیش‌رو بدین ترتیب خواهد بود: «موجین: افسانه گم شده»، « پیرمرد و اسلحه» ، «دزد شرافتمند»، «فورد در برابر فراری»، فیلم جدید شبکه نمایش «گِرو»، «سریع و خشن: هابز و شاو» و«رهایش کن».
گِرو (Pawn) فیلم جدید این هفته شبکه نمایش است که برای نخستین بار، در شب عید سعید غدیرخم و به این مناسبت پخش خواهد شد. این کمدی درام، محصول سال ۲۰۲۰  سینمای کره و اثر  «دائه کانگ گیو» است. داستان فیلم از جایی آغاز می شود که دو سئوک، برای نقد کردن طلب خود، دختر بچه ی زن بدهکاری را گرو می گیرد، تا او قرض خود را پس بدهد. اما زن چون مهاجر غیر قانونی است از کشور کره اخراج می شود و حالا این دو سئوک است که باید از دختر بچه مراقبت کند.

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش، «ماموریت در چین»، «پرواز فونیکس» ، «مری پاپینز»، «مغز متفکر»، «دو نخاله راننده»، «دسته ژاندارم ها»، «ریوبراوو» هستند که ساعت یک بامداد روی آنتن می‌روند.

منبع