استودیو Paramount Network با انتشار تریلری تازه از انتشار فصل چهارم سریال Yellowstone در فصل پاییز خبر داد، یک سریال درام وسترن بسیار مهیج و دیدنی که کوین کاستنر نقش اصلی آن را بازی می کند. این سریال که توسط تیلور شریدان، نویسنده فیلمنامه Sicario، و جان لینسون ساخته شده، در مورد خانواده داتن است، مالکان بزرگ ترین مزرعه در ایالات متحده که درگیری هایی با مردم بومی منطقه و پارک های ملی و همچنین درگیری های خانوادگی مواجه می شوند. در کنار کاستنر، از دیگر بازیگران این سریال می توان به وس بنتلی، کلی رایلی، کول هاوزر، لوگ گرایمز، دنی هیوستون و جاش لوکاس اشاره کرد.

پخش سریال Yellowstone از سال ۲۰۱۸ آغاز شده و به خاطر سبک ملودرامیک روایت خود نقدهای متفاوتی دریافت کرد اما خیلی زود به پربیننده ترین سریال اورجینال شبکه پارامونت و Spike تبدیل شد. به لطف نرخ بالا و مداوم بینندگان، این سریال برای قسمت چهارم نیز تمدید شده و در فصول اخیر نقدهای مثبت تری از منتقدان دریافت کرده و بر تعداد بینندگان آن نیز افزوده شده است. این موفقیت ها همچنین به توسعه چندین اسپین آف از این سریال منجر شده است، از جمله سریال پیش درآمد Y: 1883 از پارامونت که انتظار می رود اواخر سال جاری میلادی منتشر شود. کمی بیش از یک سال پس از انتشار فصل سوم، شبکه پارامونت اولین تریلر فصل چهارم سریال Yellowstone را منتشر کرده است. علاوه بر اشاراتی که این تریلر به سرنوشت اعضای خانواده داتن بعد از ترور دارد، این ویدیو تایید می کند که فصل چهارم سریال در پاییز سال جاری منتشر خواهد شد.

بعد از یک شروع نه چندان قوی، سریال Yellowstone همواره بهتر شده و فصل سوم نیز به اوج کیفیت خود در زمینه داستان پردازی رسید. اگر چه در اپیزود پایانی فصل سوم شاهد رویکردی شبیه Dallas از جانب شریدان و تیم نویسندگان با سکانس هایی تعلیقی و رازآلود در مورد عامل ترور اعضای خانواده داتن ها بودیم، اما این پایان تعلیقی بدون شک باعث هیجان بیشتر داستان و متفاوت شدن آن با سریال خانوادگی Dallas در دهه ۷۰ شده است. اگر چه این تریلر بیشتر یادآور اتفاقاتی است که در فصل سوم سریال Yellowstone رخ داد، از جمله بمب گذاری در دفتر بث، اما یک اشاره جالب به اتفاقات فصل چهارم نیز وجود داشت: شخصیت جان داتن با بازی کوین کاستنر هنوز زنده است، دستکم در حال حاضر. آخرین باری که جان داتن را دیدیم چندین گلوله به او اصابت کرده بود که سکانسی بسیار ترسناک بود اما اینکه در این تریلر دیده می شود شخصیت ریپ ویلر به او نزدیک شده و داتن هنوز در حال نفس کشیدن است، نشان می دهد که پدرسالار خانواده داتن ها دستکم برای مدتی زنده خواهد ماند.

منبع