تصاویر جدید منتشر شده از فصل یازدهم سریال The Walking Dead به ماجرای شخصیت های اصلی بازماندگان این آخرالزمانی زامبی محور پرداخته است. در فصول قبلی این سریال محبوب، آخرالزمان زامبی ها همواره فشار خود را بر شخصیت های اصلی حفظ کرده و این شخصیت های مجبور بودند با دردسرها و مشکلات به شکلی مستمر مواجه شوند. خانه آن ها، الکساندریا، در فصل دهم ضربه بسیار سختی را متحمل شده و آن هایی که زنده مانده اند اکنون باید ببینند چه چیزهایی از خانه محبوبشان باقی مانده است. در فصل یازدهم The Walking Dead منابع یک بار دیگر به یک مسئله بسیار مهم تبدیل می شود در حالی که داریل، مگی، کارول و مابقی بازماندگان برای بقا می جنگند.

بسیاری از جوامع مشابه پیش از این در برابر فشارهای متوالی آخرالزمان سقوط کرده و از بین رفته اند. اگر بازماندگان اصلی می خواهند جامعه خود را حفظ کنند، باید تمام آنچه روزگاری داشتند را باز بدست بیاورند. اما برای انجام این کار و حفاظت از کودکان الکساندریا، بازماندگان باید زندگی خود را در معرض خطر قرار دهند. در این اثنا، برخی دیگر از اعضای گروه هنوز در اسارت گروه مرموز مشترک المنافع قرار دارند. شبکه AMC اخیراً یک سری ویدیو و تصویر از فصل یازدهم از این سریال منتشر کرده است که نشان می دهد برخی از بازماندگان الکساندریا همچنان در حال تلاش و تقلا هستند. علاوه بر این، در این فصل به سرگذشت برخی از شخصیت های اصلی و شخصیت آن ها از جمله قدرتهایشان که تاکنون آن ها را زنده نگه داشته و نقاط ضعفشان که ممکن است برایشان دردسرساز شود پرداخته شده است.

برخی جزییات این ویدیوها و تصاویر نیز به سرنوشت هر یک از این شخصیت ها در فصل پایانی سریال The Walking Dead اشاره دارند. در ادامه این مطلب می خواهیم تصاویر جدید منتشر شده از فصل یازدهم سریال The Walking Dead و توصیف هر یک از شخصیت ها که به تازگی منتشر شده را با شما به اشتراک بگذاریم.

داریل (نورمن ریداس) : به عنوان مردی کم حرف، داریل بسیار رُک، اندوهناک، خوددار و مهم تر از همه دارای استراتژی است. ماهیت آواره داریل به او اجازه می دهد به بررسی و تحلیل دقیق پدیده های شناخته شده و ناشناخته بپردازد. درگیری و مشکلات بین او و کارول چیزی است که باید به آن رسیدگی کنند اما در حال حاضر مایحتاج و غذا در اولویت اهمیت قرار دارد. توصیه خردمندانه این است که نباید سر به سر او گذاشت.

کارل (ملیسا مک براید) : کارول در اولویت بندی برای کمک به بازسازی الکساندریا و نگه داشتن همه چیز در امنیت و تامین نیازهای آن بسیار ثابت قدم بود اما دیگران به شکلی متفاوت به بقا و رویکردهای آن نگاه می کنند. درگیری بین او و داریل همچنان بر ذهن و رفتار او تاثیرگذار است در حالی که او به صورت مستقل به روش کاری خود ادامه می دهد. او برای محافظت از خود، خانواده و جامعه اش دست به هر کاری می زند.

یوجین (جاش مک درمیت) : یوجین که یک ریسک کننده به شکل خاص خود است، بخش زیادی از گناه از بین رفتن جامعه الکساندریا و مشکلات قبل از آن را به دوش می کشد. او از عواقب تمام تصمیم هایی که تاکنون گرفته یا در آینده خواهد گرفت آگاه است. در این شرایط سخت احساسی، آیا ذهن او توانایی اعتماد به چیزهایی که می گوید و می بیند را خواهد داشت؟

ازیکیل (خاری پایتون) : نگهبان باغ وحشی که پادشاه می شود. مردی مبتلا به سرطان که یک خوش بینی بی پایان دارد. ازیکیل همیشه به خود و اطرافیانش کمک کرده تا زندگی بهتری داشته و انسان های بهتری باشند. او که هنوز در اسارت نظامیان است، احساس می کند اشتباه بسیار بدی مرتکب شده است.

جری (کوپر اندروز) :جری بسیار هوشیار و حساس است. هیچ کسی به اعتماد به نفس و قدرت رهبری او شک ندارد. گاهی اوقات خوشمزگی و شادابی او تنها نور موجود در تاریکی جهان است. اما نباید سبکسری او را به اشتباه یک نقطه ضعف بدانید.

یومیکو (النور ماستورا) : قدرت یومیکو در هوش اوست که به خوبی نیز از آن استفاده می کند. او که توسط نظامیان دستگیر شده تحمل بسیار اندکی در مقابل بازجویی دارد. او شبیه هیچ کسی نیست که تاکنون از او بازجویی شده است که باعث می شود وی نگاهی متفاوت به این شرایط داشته باشد و چیزهایی را در اطراف خود ببیند که از دید دیگران مخفی می مانند.

جودیت (کایلی فلمینگ) : جودیت که فرزند آخرالزمان است بسیار قوی تر از آن چیزی است که از سن او انتظار داریم. او همچنان خود را سربلند نگه داشته و برای تمام زندگان با نهایت تلاش مبارزه می کند. جودیت تحت این فشار شدید قرار دارد که شاید تنها بازمانده خانواده درجه یک خود باشد. تحمل چنین فشاری در هر سنی دشوار خواهد بود.

پرنسس (پائولا لازارو) : مهم نیست شرایط چقدر دشوار و خطرناک باشد، پرنسس فکر می کند که همه چیز خوب پیش خواهد رفت. شاید سر او در ابرها باشد اما او به خوبی از مهارت های لازم برای زندگی در یک آخرالزمان ترسناک برخوردار بوده و از آن ها استفاده می کند. اگر قرار بود او به ندای درون خود گوش دهد، می فهمد که غرایض و دیدگاه های او می تواند کلید حل بسیاری از مشکلات باشد.

در دنیای The Walking Dead بقا بسیار دشوار است. بسیاری از شخصیت هایی که از لحاظ فیزیکی سرسخت بوده و شخصیت هایی بسیار مستحکم داشتند در این دنیا از بین رفته اند و بدون شک این افراد آخرین کسانی نخواهند بود که تسلیم می شوند. تصاویر جدید از شخصیت های فصل یازدهم سریال The Walking Dead آن ها را در شرایطی بسیار خطرناک نشان می دهد و توصیف شخصیت ها نشانه خوبی از برخی از دشواری های این شخصیت ها در آینده نزدیک خواهد بود. برای مثال، باور جودیت به اینکه یکی از آخرین بازماندگان اعضای خانواده است بدون شک فشار زیادی به او در طول فصل یازدهم وارد خواهد کرد. البته طرفداران سریال می دانند که میشون و ریک هنوز زنده اند اما جالب خواهد بود که دید آیا فصل یازدهم این خبر خوب را برای جودیت افشا خواهد کرد یا نه.

تنها زمان خواهد گفت که او چگونه جودیت و دیگر بازماندگان در فصل یازدهم به تلاش برای بقا ادامه داده و چه چیزهایی بر سر راه آن ها قرار خواهد داشت. در حالی که این سریال در طول ده فصل قبلی خود همواره تعداد بسیار زیادی زامبی را معرفی کرده است، این سریال همواره درگیری های شخصی شخصیت ها را در بطن داستان خود قرار داده است. اگر چه عنوان سریال The Walking Dead به حضور واضح زامبی ها در داستان اشاره دارد، این عنوان همچنین به بازماندگانی که فرق زیادی به مردگان نداشته و خطراتی که دارند دلالت دارد. اغلب اوقات، بزرگ ترین خطرات معمولاً ارتباط زیادی با زامبی ها نداشته و از جانب دیگر انسان های زنده است. فصل یازدهم سریال The Walking Dead با رویارویی بازماندگان با بزرگ رین خطر انسانی شان تاکنون همراه خواهد شد. فصل پایانی این سریال از ۲۴ آگوست از شبکه AMC و یک هفته زودتر، در تاریخ ۱۵ آگوست، برای تماشا در اختیار مشترکان AMC+ قرار خواهد گرفت.

منبع