کارگردان و نویسنده‌ی سریال انیمیشنی آینده مارول به نام چه می‌شود اگر…؟ درباره‌ی احتمال ترکیب دنیای مارول و جنگ ستارگان خبر داد.

دیزنی صاحب هر دو برند است و به همین خاطر مدت‌هاست صحبت‌هایی درباره‌ی ادغام این دو جهان که بسیار محبوب هستند، می‌شود. مارول مدت‌هاست که یک مجموعه بزرگ برای دیزنی محسوب می‌شود و با وجود ۲۵ فیلم در حال اکران و بسیاری از پروژه‌های دیگر در راه، هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت مارول وجود ندارد. این استودیو در حال عرضه محصولات خود در سرویس پخش است و در همین راستا در حال آماده کردن جدیدترین سریال خود، چه می‌شود اگر…؟، برای انتشار در ۱۱ آگوست است.

چه می‌شود اگر…؟ به‌عنوان گلچینی از وقایع مختلف عمل می‌کند و رویدادهای معروف دنیای سینمایی مارول را به روش‌های مختلف به تصویر می‌کشد. برای مثال در این سریال، پگی کارتر به جای استیو راجرز، از سرم ابرسرباز استفاده می‌کند و یوندو به جای پیتر کوئیل، تی‌چالا را می‌دزدد. این مجموعه، بخشی از دنیای سینمایی بزرگ مارول خواهد بود و شرایط و امکانات چندجهانی را مورد بررسی قرار می‌دهد، البته که پیش از این، نکات و اطلاعات بیشتری از چندجهانی در طول شش قسمت سریال‌ لوکی در تابستان امسال، روایت شد. حضور شخصیت‌های جنگ ستارگان باعث می‌شود تا این سریال‌، شرایط گسترده‌تری را مطرح کند و در غیر این صورت، مارول بر طرح خود متمرکز خواهد ماند.

چه می‌شود اگر...؟

در حال حاضر، با توجه به نزدیک شدن به زمان اکران سریال و صحبت‌ها پیرامون ترکیب این دو مجموعه قدرتمند، نویسنده سریال، ای‌سی بردلی، به کولایدر گفته است که او نیز واقعا علاقه‌مند است تا شخصیت‌های جنگ ستارگان را وارد سریال کند. این نویسنده از لوک اسکای‌واکر به‌عنوان نامزدی مناسب برای عضویت انتقام‌جویان یاد کرد اما هم‌چنین بیان نمود که به آن‌ها گفته شده تا داستان را با محوریت دنیای سینمایی مارول پیش ببرند. با این حال، کارگردان سریال، برایان اندروز، عنوان کرد که اگر درخواست طرفداران برای افزودن شخصیت‌های جنگ ستارگان به این سریال زیاد باشد، ممکن است این اتفاق رخ دهد. اظهارات این دو نفر بدین صورت است:

ای‌سی بردلی: «عنوان شد که من در تلاش هستم تا شخصیتی از جنگ ستارگان را در سریال بگنجانم. ما در مقطعی از زمان تلاش خود را کردیم اما در واقع به گونه‌ای به ما گفتند که با ماسه‌ای که به شما داده شده بازی کنید. شما کل دنیای سینمایی مارول را در اختیار دارید. داستان را با آن جلو ببرید. من می‌دانستم که این قضیه درست است اما راستش، آوردن لوک اسکای‌واکر به داستان، خیلی هیجان‌انگیز بود.»

برایان اندرور: «درست است. ما این افکار را در سر داشتیم اما فکر می‌کنم عوامل، مخالف این موضوع بودند. چه کسی می‌داند؟ اگر طرفداران آن را تماشا کنند و دوست داشته باشند، چه می‌شود؟»

چه می‌شود اگر…؟ گزینه مناسبی برای ترکیب مارول و جنگ ستارگان است. این اتفاق نه تنها نگرانی‌های مالی معمول از کنار هم قرار دادن دو جهان سینمایی را در پی ندارد، بلکه به داستان‌های این دو مجموعه هم لطمه‌ای وارد نمی‌کند. همچنین می‌تواند پر از سناریوهای دیوانه‌کننده باشد که طرفداران مدت‌هاست منتظر آن هستند.

البته در حال حاضر، یک فیلم ترکیبی از مارول و جنگ ستارگان در پشت پرده در حال روی دادن است. کوین فایگی، رییس استودیو مارول، در حال کار بر روی یک فیلم جنگ ستارگان است، هرچند جزئیات پیرامون آن خیلی مشخص نیست. با این وجود، این امر کاملا محتمل است، چرا که علاوه بر عوامل دیگر، از لحاظ مالی هم بسیار به سود هر دو مجموعه است. باید دید که آیا این اتفاق در سریال چه می‌شود اگر…؟ می‌افتد یا نه اما بهتر است که همه عوامل دیزنی روی این موضوع بیشتر فکر کنند.

منبع: Screenrant

منبع