مترو گلدوین مایر پوسترهای جذابی از فیلم «خاندان گوچی» یا «سرای گوچی» (House of Gucci) به کارگردانی ریدلی اسکات منتشر کرده که ظاهر ایتالیایی و خاص بازیگران سرشناس این فیلم را به تصویر می‌کشند.

بالاخره نخستین تریلر و پوسترهای خاندان گوچی منتشر شد که نوید یک اثر جالب توجه از ریدلی اسکات را می‌دهند؛ فیلمی درباره‌ی عشق، خیانت، ثروت و جنونِ قدرت که از هم‌اکنون در لیست مورد انتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ قرار گرفته است. در پوسترهای خاندان گوچی می‌توانیم ظاهر و پوشش بازیگران مطرح اثر جدید اسکات را ببینیم.

همان‌طور که از اسم فیلم پیداست، قرار است با خاندان گوچی سری به دنیای مد و فشن بزنیم و کمی با اسرار پشت پرده‌ی کمپانی گوچی در زمان ریاست پاتریزیا رجیانی همسر سابق مائوریزیو گوچی آشنا شویم. فیلم جدید اسکات اقتباسی از کتاب «خانه‌ی گوچی: یک داستان حساس از جنایت، جنون، فریبندگی و طمع» نوشته‌ی سارا گی فوردن است که به داستان کشته شدن نوه‌ی گوچی، طراح مشهور ایتالیایی توسط همسرش می‌پردازد.

خاندان گوچی اولین فعالیت لیدی گاگا در عرصه‌ی بازیگری پس از فیلم موفق «ستاره‌ای متولد شده ‌است» خواهد بود. بازی لیدی گاگا در این فیلم توجه بسیاری از سینمادوستان را به خود جلب کرد و به خاطر آن در نودویکمین دوره‌ی جوایز اسکار، نامزد جایزه‌ی بهترین بازیگر زن نقش مکمل شد. از میان دیگر بازیگران سرشناس این فیلم می‌توان به آدام درایور، جرد لتو و آل پاچینو اشاره کرد.

علاوه‌ بر این فیلم طی ماه‌های آتی ریدلی اسکات قصد دارد یک خوانش شخصی و غیراقتباسی از زندگی ناپلئون بناپارت را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از دیوید اسکارپا و با بازی واکین فینیکس جلوی دوربین ببرد. اسکارپا پیش از این فیلم‌نامه‌ی «تمام پول‌های دنیا» را برای اسکات نوشته است و فینیکس هم قبل از این پروژه در فیلم موفق گلادیاتور با این کارگردان سرشناس همکاری داشته است. بنا بر گزارش هالیوود ریپورتر اسکات این فیلم را برای شرکت فاکس قرن بیستم و دیزنی خواهد ساخت.

خاندان گوچی برای اکران در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ (۳۰ آبان ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است، اما ممکن است به خاطر تراکم فیلم‌های در صف اکران، شاهد تغییر این تاریخ باشیم.

منبع: IndieWire

منبع