بریکینگ بد برای بسیاری از مردم، یکی از بهترین سریال های تلویزیونی تمام دوران است. داستان والتر وایت، معلم شیمی دبیرستانی که به مجرم تبدیل می شود و همکارش در جرم، جسی پینکمن را روایت می کند. پس از تشخیص سرطان ریه والتر، او تصمیم می گیرد مت‌آمفتامین تولید و توزیع کند تا بعد از رفتن او برای آینده خانواده‌اش پول کافی به دست آورد. و در حالی که همه برایان کرانستون و آرون پال را به خاطر اجراهای با استعداد و برنده جایزه آنها در بریکینگ بد به یاد می آورند، برخی از طرفداران ممکن است به یاد بازیگران دیگری که نقش های کوچک تری در این سریال داشتند، نباشند.

از دانی ترخو تا کریستن ریتر، ستاره سریال جسیکا جونز، بسیاری از بازیگران در سریال بریکینگ بد ظاهر شده اند. برخی از آنها نقش های کوچکتری داشتند، در حالی که برخی دیگر شخصیت های ثانویه ای را بازی می کردند که در چند قسمت ظاهر می شدند. و در برخی موارد، این بازیگران پس از حضور در سریال بریکینگ بد، به ستارگان بزرگتری تبدیل شدند.

۱۰-Bill Burr

بیل بر یک کمدین استندآپ است که بسیاری از مردم او را به خاطر برنامه‌های ویژه استندآپ نتفلیکس مانند Walk Your Way Out یا Paper Tiger به یاد می‌آورند. او همچنین نویسنده و بازیگر است. بر در کمدی انیمیشن بزرگسالان F Is for Family به عنوان Frank X. Murphy نقش‌آفرینی کرده و حتی در فیلم The Mandalorian نقش Migs Mayfeld را بر عهده داشته است.

در بریکینگ بد، بیل بر نقش پاتریک کوبی را بازی کرد. پاتریک برای ساول گودمن کار می کرد و در جرم سازمان یافته در بوستون دست داشت. بر در تعداد انگشت شماری از قسمت‌ها از فصل‌های ۴ و ۵ در نقش پاتریک کوبی ظاهر می‌شود و به والتر کمک می‌کند تا کارواش Bogdan Wolynetz را بخرد.

۹-Larry Hankin

لری هانکین، بازیگر کاراکتر، احتمالا بیشتر برای بازی در نقش شخصیت مکرر آقای هکلز در سریال Friends شناخته شده است. هانکین همچنین چندین نقش مهم سینمایی داشت، مانند Charley Butts در فیلم فرار از آلکاتراز و Carl Alphonse در فیلم بیلی مدیسون آدام سندلر. در سریال بریکینگ بد، هانکین در دو قسمت و همچنین در فیلم El Camino نقش جو پیر را بازی کرد.

جو پیر صاحب Rocker Salvage بود. جو پیر به والتر و جسی در سناریوهای مختلفی کمک می کند. او به آنها کمک می کند تا از دست هنک شریدر فرار کنند و RV خود را نابود کنند و حتی تجهیزات جدیدی برای آزمایشگاه قابل حمل جدید آنها می سازد.

۸-Jessica Hecht

جسیکا هکت بازیگر زن آمریکایی است که بیشتر به خاطر بازی در نقش سوزان در سریال Friends شناخته شده است. هکت همچنین کارنامه گسترده‌ای در تئاتر برادوی دارد و برای آن دو بار نامزد دریافت جایزه تونی شده است.

جسیکا هکت در سریال Breaking Bad نقش گرتچن شوارتز را ایفا می‌کند، شخصیتی که در پنج قسمت از این سریال ظاهر می‌شود. گرتچن نامزد سابق والتر وایت بود. هکت برای اولین بار در فلش‌بکی در فصل اول سریال ظاهر می‌شود، زمانی که والتر به دوران دانشجویی خود فکر می‌کند. گرتچن با دوست والتر، الیوت، ازدواج کرده است و این دو نقش کلیدی در فریب والتر دارند، زیرا او به همسرش، اسکایلر، می‌گوید که گرتچن و الیوت هزینه درمان سرطان او را می‌پردازند.

۷-Danny Trejo

دنی ترخو بازیگر پرکاری است که در فیلم‌های زیادی مانند Desperado و Heat ظاهر شده است. او همچنین نقش Isador “Machete” Cortez را در فرنچایز Spy Kids و همچنین نسخه متفاوتی از این شخصیت را در Machete و Machete Kills بازی می‌کند. او همچنین در سریال Star Wars، The Book of Boba Fett، در نقش Rancor Keeper حضور دارد. در Breaking Bad، دنی ترخو در دو قسمت نقش Tortuga را بازی کرد.

تورتوگا عضو یک کارتل مواد مخدر است و برای خوان بولسا کار می‌کند. او همچنین یک خبرچین برای اداره مبارزه با مواد مخدر است و به هنک شریدر اطلاعاتی در مورد معامله‌ای که قرار است انجام شود می‌دهد. با این حال، تورتوگا به یک پایان فجیع دچار می‌شود، چیزی که هنک را دچار ضربه روحی می‌کند.

۶-Sam McMurray

سام مک‌موری در بسیاری از سریال‌های تلویزیونی محبوب مانند Freaks and Geeks، The King of Queens و The Sopranos نقش داشته است. او حتی در نقش داگ، رئیس چاندلر، نقش مکرر در سریال Friends را داشت. مک‌موری همچنین یک صداپیشه پرکار است که در سریال‌های انیمیشنی مانند The Simpsons، Hey Arnold! و Batman Beyond نقش‌هایی داشته است.

در Breaking Bad، سام مک‌موری نقش دکتر ویکتور براونک را بازی می‌کند. دکتر براونک جراح بود که والتر وایت را برای برداشتن تومور ریه‌اش عمل کرد. سام مک‌موری در دو قسمت از فصل ۲ سریال نقش دکتر ویکتور براونک را ایفا می‌کند.

۵-Krysten Ritter

سیاری از مردم کریستن ریتر را برای نقش‌های اصلی‌اش در سریال کمدی Don’t Trust the B—- in Apartment 23 و سریال جسیکا جونز از مارول می‌شناسند. او همچنین نقش‌های کوچک‌تری در سریال‌هایی مانند Veronica Mars و Gilmore Girls داشت. با این حال، ریتر اولین بار برای بازی در نقش جین مارگولیس در سریال Breaking Bad شناخته شد.

جین مارگولیس همسایه و خالکوبی کار جسی است. جین و جسی به دلیل علاقه مشترکشان به نقاشی به هم نزدیک می‌شوند و شروع به قرار گذاشتن می‌کنند. با این حال، جین یک معتاد به مواد مخدر در حال بهبودی است و در طول مدت رابطه عاشقانه‌اش با جسی، دوباره به دام اعتیاد می‌افتد. مرگ دلخراش جین بعداً نقش مهمی در سریال ایفا می‌کند.

۴-DJ Qualls

دی‌جی کوآلس در چندین سریال تلویزیونی از جمله Supernatural، Scrubs، Lost و CSI حضور داشته است. او همچنین در بسیاری از فیلم‌های دهه ۲۰۰۰ مانند Road Trip و The New Guy نقش اصلی داشته است. کوآلس در یک قسمت از سریال Breaking Bad در نقش شخصیتی به نام Getz بازی می‌کند.

دی‌جی کوآلس در اپیزودی با عنوان “Better Call Saul” ظاهر می‌شود، جایی که باب اودنکرک اولین بار در نقش ساول گودمن ظاهر می‌شود. Getz یک افسر پلیس آلبوکرکی است که مخفی می‌شود. در حالی که مخفی است، Badger، یکی از دوستان قدیمی جسی را فریب می‌دهد و دستگیر می‌کند.

۳-Tess Harper

تس هارپر یک بازیگر نامزد جایزه اسکار است که نقش های تحسین شده ای در فیلم هایی مانند Tender Mercies و Crimes of the Heart داشته است. در تلویزیون، هارپر در برنامه هایی مانند The Twilight Zone و One Tree Hill نقش مهمان داشت. و در Breaking Bad، او نقش مکرری به عنوان مادر جسی پینکمن داشت.
تس هارپر در نقش دایان پینکمن، مادر غریبه جسی بازی می کند. دایان رابطه پیچیده ای با جسی دارد، زیرا او به شدت با دخالت او در مواد مخدر غیرقانونی مخالف است و حتی او را از خانه بیرون می کند. جسی در خانه خاله اش می ماند، اما این خانه متعلق به دایان و شوهرش است و آنها جسی را پس از یافتن آزمایشگاه مت در زیرزمین بیرون می کنند.

۲-Caleb Landry Jones

کالب لندری جونز بیشتر به خاطر نقش هایش در فیلم هایی مانند X-Men: First Class و فیلم ترسناک تحسین شده Get Out شناخته شده است. او همچنین در فیلم های دیگری مانند Three Billboards Outside Ebbing, Missouri و Nitram نقش داشته است. او تنها در چندین سریال تلویزیونی نقش داشته است، که شامل نقش او به عنوان لوئیس کورتبت در سه قسمت از سریال Breaking Bad است.

لوئیس بهترین دوست و همکلاسی والتر وایت جونیور است. او در حالی که زیر سن قانونی بود با والت جونیور مشغول خرید الکل بود و زمانی که با یک افسر پلیس خارج از خدمت مواجه شدند، والت جونیور را رها کرد تا با عواقب آن مقابله کند.

۱-David Costabile

علاقه‌مندان به تلویزیون ممکن است دیوید کاستابیله را به خاطر نقش‌هایش در سریال‌های تحسین‌شده‌ای مانند Damages یا The Wire بشناسند. او همچنین در نقش‌های مهمان در سریال‌های محبوب دیگر مانند The Office و House, M.D. حضور داشته است. و برای مدت کوتاهی، کاستابیله نیز بخشی از سریال Breaking Bad بود.

دیوید کاستابیله در هفت قسمت از Breaking Bad در نقش گیل بوتیچر ظاهر می‌شود. گیل یک شیمیدان است، و گوستاوو فرینگ او را برای راه اندازی یک آزمایشگاه زیرزمینی و کار به عنوان دستیار والتر استخدام می‌کند. کاستابیله در چندین قسمت از فصل ۳ و فصل ۴ ظاهر می‌شود و گیل بوتیچر را در دو قسمت از Better Call Saul به تصویر می‌کشد.