یکی از “بیگ فایو” هالیوود محسوب می شود، وارنر برادرز به عنوان یکی از بزرگترین استودیوهای فیلمسازی جهان شناخته شده است. این استودیو صد سال است که وجود دارد و هزاران فیلم را در هر ژانری که اکثر تماشاگران فیلم می توانند فکر کنند، توزیع کرده است. آنها برخی از معروف ترین فیلم های جهان را از برخی از بزرگترین کارگردانان جهان دارند. فیلمسازان مانند کلینت ایستوود، زک اسنایدر، بن افلک و کریستوفر نولان همگی قراردادهای طولانی مدتی با این استودیو داشته اند و برخی از فیلم های نمادین ترین آنها را تولید کرده اند، از جمله “تک تیرانداز آمریکایی”، “۳۰۰”، “Argo” و “Inception”. اما وقتی صحبت از بزرگترین پولسازان آنها می شود، فرنچایزهای آنها پادشاه هستند.با وجود داشتن برخی از بزرگترین فرنچایزهای صنعت فیلم، از جمله “ماتریکس”، “خماری” و “دنیای هیولاها”، به نظر می رسد بزرگترین فیلم های آنها توسط سه فرنچایز اصلی تحت سلطه قرار گرفته اند: “هری پاتر”، “هابیت” و DC. با این حال، تابستان سال ۲۰۲۳ شاهد صعود یکی از جدیدترین فیلم های آنها از خارج از فرنچایزهای اصلی به رتبه برتر “پردرآمدترین فیلم وارنر برادرز” بود. در حالی که ظهور پخش جریانی باعث ایجاد بسیاری از تغییر در صنعت فیلم شده است، وارنر برادرز چشم خود را از قدرت یک انتشار سینمایی سنتی دور نکرده است. در اینجا ۱۵ فیلم پردرآمد وارنر برادرز تا کنون آورده شده است.

۱۵-Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) — $۸۹۶.۸M

جادوگر افسانه ای هری و دوستان وفادار او رون و هرمیون بار دیگر برای محافظت از هاگوارتز از شرور لرد ولدمورت و نیروهای شیطانی در “هری پاتر و جام آتش” ، چهارمین قسمت از سری جذاب که پسری که زنده ماند را دنبال می کند ، می جنگند. در حالی که او در مسابقات خطرناک جام سه جانبه شرکت می کند و با فراز و نشیب های نوجوانی کنار می آید.
“هری پاتر و جام آتش” بیش از ۸۹۶ میلیون دلار درآمد کسب کرد و پردرآمدترین فیلم سال شد و فیلم هایی مانند “جنگ ستارگان: قسمت سوم – انتقام سیث”، “تاریخ های نارنیا: شیر، جادوگر و کمد لباس”، و “جنگ دنیاها” را برای کسب رتبه اول مورد تقاضا شکست داد. همچنین یکی از بهترین ورودی های فرنچایز “هری پاتر” بود، و منتقدان از صدای بالغ تر، داستان و پیچیدگی کلی آن تمجید کردند.

۱۴-Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) – $926M

کریس کلمبوس بار دیگر برای کارگردانی دنباله مورد انتظار فیلم ۲۰۰۱ با عنوان “هری پاتر و تالار اسرار” بازگشت، که بر روی سه‌گانه شجاع هری، هرمیون و رون در سال دوم تحصیلشان در هاگوارتز تمرکز داشت، زیرا دانش‌آموزان و کادر مدرسه توسط یک هیولای خارق‌العاده که کودکان را در این مدرسه جادویی سنگ می‌کند، وحشت زده می‌شوند. کنت براناگ بزرگ و جیسون اسحاق به ترتیب به عنوان گیلدروی لوکارت و لوسیون مالفوی به مجموعه محبوب پیوستند، که باعث خوشحالی طرفداران پرشور شد.”هری پاتر و تالار اسرار” نه تنها در گیشه ۹۲۶ میلیون دلار درآمد کسب کرد، بلکه جوایز متعددی مانند سه نامزدی BAFTA و شش جایزه ساترن، از جمله بهترین فیلم فانتزی، دریافت کرد. قسمت دوم همچنین شامل خانه دار مورد علاقه دابی بود که به سرعت یکی از محبوب ترین موجودات جادویی در کل مجموعه شد. اگرچه کمتر از فیلم اول درآمد داشت، اما قدرت گیشه فرنچایز را نشان داد و آن را بخشی ضروری از تولید قرن ۲۱ این استودیو ها خواهد کرد.

۱۳-Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) — $۹۳۴.۵M

جادوگر معروف و شگفت انگیز در سالی پر از اتفاقات قرار داشت، زمانی که تحصیلش را در سال ششم در هاگوارتز آغاز کرد و عشق و یک دفترچه یادداشت مرموز اما مهم را در “هری پاتر و شاهزاده دورگه” پیدا کرد. دنیل ردکلیف، روپرت گرینت، و اما واتسون همه به سرور طرفداران پرشور بازگشتند، علیرغم اینکه این سه نفر مایل به انجام این کار نبودند، واتسون در ابتدا نمی خواست ترس از اینکه تیپ بندی شود. وارنر برادرز می دانست که هری پاتر چقدر برای آنها ارزشمند است، بنابراین فقط چند ماه قبل از اینکه قرار بود در نوامبر ۲۰۰۸ افتتاح شود، آنها تاریخ اکران را به ژوئیه ۲۰۰۹ تغییر دادند تا مطمئن شوند که پس از نمایش تابستانی پرفروش “شوالیه تاریکی” افت بزرگی در میزان فروش گیشه آنها وجود ندارد.در زمان اکران، قسمت ششم انتظارات را برآورده کرد و رکورد افتتاحیه جهانی پنج روزه را با رقمی باورنکردنی ۳۹۴ میلیون دلار ثبت کرد. “هری پاتر و شاهزاده دورگه” با فروش ۹۳۴.۵ میلیون دلار (تنها پس از “آواتار” جیمز کامرون) دومین فیلم پرفروش سال شد و نامزدی اسکار بهترین فیلمبرداری را دریافت کرد. با بودجه ۲۵۰ میلیون دلار، این فیلم گران ترین فیلم فرنچایز و یکی از پرهزینه ترین فیلم های تاریخ بود.

۱۲-Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) — $۹۴۲.۲M

“هری پاتر و محفل ققنوس” اولین فیلم “هری پاتر” بود که توسط دیوید یتس کارگردانی شد، که بعدها سه فیلم باقیمانده در این مجموعه و همچنین تمام فیلم های “جانوران شگفت انگیز” را کارگردانی کرد. این فیلم بر روی آموزش هری به یک گروه جوان از جادوگران برای مبارزه با لرد ولدمورت پس از تصرف هاگوارتز توسط پروفسور بیوروکراتیک امبریج تمرکز دارد. “محفل ققنوس” دومین فیلم پرفروش سال ۲۰۰۷ بود و با فروش بیش از فیلم های “مرد عنکبوتی ۳” و “ترانسفورمرز”، به دنبال “دزدان دریایی کارائیب: در پایان جهان” قرار گرفت.ا وجود فروش بیش از ۹۴۰ میلیون دلار برای “هری پاتر و محفل ققنوس” با بودجه ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار، صورت‌های مالی وارنر برادرز نشان داد که این فیلم برای این استودیو ۱۶۷ میلیون دلار ضرر داشته است (طبق گفته Deadline). این مورد یک نگاه اجمالی به دنیای بحث‌برانگیزی به نام حسابداری هالیوود است.

۱۱-The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) — $۹۵۹M

دنباله فیلم “هابیت: یک سفر غیرمنتظره” در سال ۲۰۱۲، “هابیت: ویرانی اسماگ” نتوانست موفقیت میلیارد دلاری پیشینی خود را تکرار کند. با این حال، با فروش ۹۵۹ میلیون دلار، “ویرانی اسماگ” هنوز یک موفقیت تجاری بود و از “بازی‌های گرسنگی: اشتعال”، “سریع و خشن ۶” و هر فیلم ابرقهرمانی سال ۲۰۱۳ به جز “مرد آهنی ۳” پیشی گرفت.فیلم “هابیت: ویرانی اسماگ”، که چهارمین فیلم پرفروش سال بود، هم مخاطبان و هم منتقدان را تحت تاثیر قرار داد و هم CinemaScore A- را دریافت کرد و هم برای فیلمبرداری برق آسا، سکانس های اکشن هیجان انگیز و جلوه های ویژه هیجان انگیز مورد ستایش قرار گرفت. بسیاری موافق بودند که این فیلم پیشرفت بسیار بزرگی نسبت به پیشین خود داشته است و به بازگشت “تریلوژی هابیت” به مسیر خود کمک کرد و در عین حال به طور درخشان صحنه را برای قسمت پایانی آماده کرد.

۱۰-The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) — $۹۶۲.۲M

تریلوژی “هابیت” به کارگردانی پیتر جکسون با فیلم “هابیت: نبرد پنج ارتش” به پایان رسید که بیش از ۹۶۰ میلیون دلار فروش داشت و به دومین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۴ تبدیل شد. این فیلم از “نگهبانان کهکشان”، “مالفیسنت” و “بازی‌های گرسنگی: زاغ مقلد – قسمت ۱” پیشی گرفت، اما از فروش بیش از ۱.۱ میلیارد دلاری “ترانسفورمرز: عصر انقراض” عقب ماند.”نبرد پنج ارتش” با استقبال خوبی از سوی منتقدان روبرو شد و ستایش‌های زیادی را برای فیلمبرداری، جلوه‌های ویژه، سکانس‌های اکشن و موسیقی متن خود دریافت کرد. بسیاری آن را به عنوان یک پایان حماسی برای تریلوژی “هابیت” و یک شاهکار سینمایی تحسین کردند.طرفداران پر و پا قرص این مجموعه ماندگار به طور گسترده ای برای دیدن قسمت پایانی تریلر جکسون حضور یافتند، اما “هابیت: نبرد پنج ارتش” به طور غیرمنتظره ای عملکرد ضعیفی داشت و علیرغم کسب چنین درآمد هنگفتی، انتظارات را برآورده نکرد. گزارشگر هالیوود ادعا کرد که این فیلم به دلیل “کاهش نرخ ارز در سراسر جهان” که در آن سال رخ داد، نتوانست به مرز یک میلیارد دلار برسد، و این باعث شد که استودیو تقریباً ۹۰ میلیون دلار کمتر از آنچه پیش بینی کرده بود، درآمد کسب کند.

۹-Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 1 (2010) — $۹۷۷.۱M

“هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت ۱” روندی را آغاز کرد که در آن اقتباس‌های سینمایی کتاب آخر یک مجموعه به دو قسمت تقسیم می‌شدند. “گرگ و میش” و “بازی‌های گرسنگی” با نتایج کمتر موفقی دنبال شدند، و در مورد مجموعه “دivergent”، فیلم نهایی هرگز ساخته نشد. با این که کتاب “هری پاتر و یادگاران مرگ” بیش از ۷۵۰ صفحه (Scholastic) دارد، سری فیلم های “هری پاتر” در واقع دلیل خوبی برای تقسیم قسمت پایانی به دو قسمت داشت.با اشتیاق برای دیدن آغاز پایان، طرفداران پر و پا قرص هری پاتر به سینماها هجوم آوردند. هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت ۱ در سراسر جهان ۹۷۷.۱ میلیون دلار فروش داشت و سومین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۰ بود. “تلقین”، فیلم دیگری از وارنر برادرز، با فروش جهانی ۸۳۷.۲ میلیون دلار در جایگاه چهارم قرار گرفت. با پایان یافتن فرنچایز هری پاتر، وارنر برادرز به یک فرنچایز بلند مدت دیگر برای حمایت از استودیوی خود نیاز داشت، و در این زمان بود که آنها با فیلم Man of Steel به طور کامل روی برنامه های خود برای DCEU حرکت کردند.

۸-The Dark Knight (2008) — $۱.۰۰۶B

فیلم‌بینان سراسر جهان مشتاق بودند که شاهد رویارویی شجاعانه بتمن با ابرشرور جنایتکار دیوانه Joker در “شوالیه تاریکی” باشند، که کریستوفر نولان با فیلمبرداری خیره‌کننده، لحن خشن و اجرای فراموش‌نشدنی بازیگران سرشناس خود، مخاطبان را مسحور خود کرد. اگرچه در ابتدا انتقاداتی از طرف طرفداران درباره انتخاب هیث لجر برای نقش دلقک روانی وجود داشت، اما این بازیگر فقید و بزرگ یک تصویری بی‌نظیر از این شخصیت ارائه داد و حتی به دلیل کار خارق‌العاده خود پس از مرگ برنده اسکار شد.در دورانی پیش از “انتقام‌جویان”، فیلم “شوالیه تاریکی” ساخته کریستوفر نولان به اولین فیلم ابرقهرمانی یک میلیارد دلاری تبدیل شد. “شوالیه تاریکی” یکی از بزرگترین جهش‌های گیشه را برای دنباله مستقیم یک فیلم ارائه کرد، با این که فیلم بیش از ۶۳۰ میلیون دلار بیشتر از “بتمن آغاز می‌شود” محصول سال ۲۰۰۵ فروش داشت. “شوالیه تاریکی” نه تنها یک فیلم موفق بود، بلکه بسیاری از آن به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های ساخته شده تا به امروز یاد می‌کنند. این یک فیلم سینمایی و اولین بار بود که مردم فکر می‌کردند فیلمی می‌تواند رکورد “تایتانیک” برای فیلم پرفروش‌ترین فیلم تاریخ را شکست دهد. اگرچه “شوالیه تاریکی” به این هدف نرسید و سال بعد “آواتار” “تایتانیک” را کنار زد، اما “شوالیه تاریکی” نه تنها تابستان بلکه کل سال ۲۰۰۸ را تحت سلطه خود داشت.

۷-The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) — $۱.۰۱۷B

تقریباً نه سال پس از “ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه”، پیتر جکسون با فیلم “هابیت: یک سفر غیرمنتظره” یک سه گانه پیش درآمد آغاز کرد. این فیلم مارتین فریمن را به عنوان Bilbo Baggins معرفی کرد و ایان مک‌کلن را به عنوان Gandalf بازگرداند، و دنباله‌روی این هابیت معروف است که با گروهی شجاع از دورف‌ها و جادوگر افسانه ای متحد می‌شود تا قلعه تنها را از اژدهای ترسناک Smaug پس بگیرد.”هابیت: یک سفر غیرمنتظره” با فروش ۱.۰۱۷ میلیارد دلاری، پرفروش‌ترین قسمت از سه‌گانه “هابیت” و چهارمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۲ بود (که در آن سال فیلم “انتقام‌جویان” مارول به طور غیرمنتظره ای در صدر قرار گرفت). طرفداران پر و پا قرص کارگردان و جی. آر. آر. تالکین دوباره برای دیدن شخصیت‌های جذاب و دنیای جادویی به سینماها هجوم بردند و به این فیلم نمره CinemaScore A دادند، اگرچه نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد.

۶-Harry Potter and the Sorcerer’s Stone (2001) — $۱.۰۱۷B

اقتباس سینمایی از “هری پاتر و سنگ جادو”، درست مانند کتابی که از آن اقتباس شده بود، عنوان جایگزین “هری پاتر و سنگ جادو” را برای بازارهای ایالات متحده دریافت کرد. با بردن مخاطبان به یک سفر جادویی به “دنیای جادوگران”، اولین فیلم “هری پاتر” برای همیشه سینما و آنچه را که اکنون به عنوان “طرفداری” می شناسیم تغییر داد. این فیلم یکی از مورد انتظارترین فیلم های تاریخ بود و رکورد افتتاحیه آخر هفته بزرگترین افتتاحیه آخر هفته را با ۹۰ میلیون دلار ثبت کرد.”هری پاتر و سنگ جادو” مورد علاقه همه بود و به طور غیرمنتظره ای در گیشه نیز موفقیت بزرگی بود. با فروش بیش از ۹۷۰ میلیون دلار در طول اکران اولیه خود در سینماها و کسب تحسین گسترده ای برای بازیگران جوان با استعداد خود و دنیای جادویی شگفت انگیز آن، یک نسخه مجدد از این فیلم مورد علاقه طرفداران، “هری پاتر و سنگ جادو” را در سال ۲۰۲۰ وارد باشگاه میلیارد دلاری کرد. هری پاتر یک دهه کامل را بر روی وارنر برادرز سوار می کرد، و واضح بود که این فیلم که در ابتدای قرن بیستم منتشر شد، به هالیوود این پیام را داد که اقتباس های بزرگ IP کلید جدیدی برای تسلط بر گیشه است.

۵-Joker (2019) — $۱.۰۷۹B

در خارج از DCEU اما قبل از پایان فرنچایز منتشر شد، جوکر یکی از نه فیلمی بود که در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱ میلیارد دلار فروش داشت. فیلم با فروشی بالاتر از جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر، داستان اسباب بازی ۴ و علاءالدین به پایان رسید. این قطعاً یک حرکت بزرگ برای نه تنها یک فیلم R-rated، بلکه یک اقتباس کتاب کمیک بود که با افتخار می پوشید که به کمیک ها وفادار نخواهد بود که به طور معمول یک مانع بزرگ برای غلبه بر طرفداران کتاب کمیک است.جوکر اولین فیلم R-rated بود که بیش از یک میلیارد دلار فروش داشت و تنها فیلم R-rated بود که بیش از ۸۰۰ میلیون دلار فروش داشت. این ممکن است با فیلم آینده جوکر: Folie à Deux و Deadpool 3 تغییر کند، با دنباله مورد انتظار بازگشت هر دو کارگردان تاد فیلیپس و ستاره اصلی خواکین فینیکس به عنوان تمرکز اصلی این فیلم ترسناک موزیکال، رابطه پر تلاطم شخصیت او با هارلی کوین Lady Gaga است.

۴-The Dark Knight Rises (2012) — $۱.۰۸۵B

پس از موفقیت فیلم “شوالیه تاریکی” در سال ۲۰۰۸، فیلم “شوالیه تاریکی برمی خیزد” با فروش ۱.۰۸۱ میلیارد دلار به پرفروش ترین فیلم “بتمن” تبدیل شد و طرفداران این فرنچایز را با Bane خشن Tom Hardy و Catwoman فمینیستی Anne Hathaway آشنا کرد. “شوالیه تاریکی برمی خیزد” سومین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۲ پس از “Skyfall” و “The Avengers” بود و از سوی موسسه فیلم آمریکا به عنوان یکی از ده فیلم برتر سال معرفی شد.دنبال کردن شاهکاری که “شوالیه تاریکی” بود کار آسانی نیست، اما نولان توانست هم به طرفداران و هم به خود شخصیت های DC یک خداحافظی شایسته ارائه دهد که توسط منتقدان به عنوان یک پایان رضایت بخش برای این سه گانه هیجان انگیز تلقی شد. این فیلم هنوز هم پرفروش ترین فیلم کریستوفر نولان است. تا به امروز پرفروش ترین فیلم بتمن باقی مانده است و جوایز بی شماری را دریافت کرده است، از جمله جایزه Saturn و جایزه موسسه فیلم آمریکا، در حالی که همچنین جایگاه Christian Bale را به عنوان یکی از بزرگترین بازیگرانی که تاکنون لباس بتمن را پوشیده است، تثبیت کرده است.

۳-Aquaman (2018) — $۱.۱۵۲B

ستاره محبوب سریال “بازی تاج و تخت” جیسون موموآ دوباره ثابت کرد که یکی از جذاب ترین بازیگران مرد هالیوود است، زمانی که بار دیگر نقش ابرقهرمان ترکیبی انسان – آتلانتیس را در فیلم “آکوامن” ۲۰۱۸ بازی کرد. موموآ در این فیلم بلاک باستر موفق با ستارگانی چون نیکول کیدمن، ویلم دافو و پاتریک ویلسون همبازی شد، در حالی که این عضو شجاع لیگ عدالت برای محافظت از دنیای سطحی از برادر ناتنی قدرت طلب خود، پادشاه اورم، تلاش می کند.پس از شکست تجاری و انتقادی نسخه سینمایی “لیگ عدالت”، “آکوامن” با فروش چشمگیر ۱.۱۵۲ میلیارد دلار انتظارات گیشه را به باد داد. “آکوامن” عنوان پرفروش ترین فیلم دی سی را به خود اختصاص داده و هم اکنون سومین فیلم پرفروش وارنر برادرز است. باورکردنی نیست که پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی دی سی بر اساس سوپرمن یا بتمن یا حتی با حضور لیگ عدالت نیست، بلکه یک فیلم درباره آکوامن است. در دسامبر ۲۰۲۳، دنباله مورد انتظار “آکوامن و پادشاهی گمشده” با بودجه هنگفت ۲۰۵-۲۱۵ میلیون دلاری به سینماها آمد، و جدیدترین قسمت با استقبال منفی منتقدان آغاز شد و تا کنون بیش از ۳۳۸.۲ میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

۲-Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 (2011) — $۱.۳۴۲B

پس از شکست تجاری و انتقادی نسخه سینمایی “لیگ عدالت”، “آکوامن” با فروش چشمگیر ۱.۱۵۲ میلیارد دلار انتظارات گیشه را به باد داد. “آکوامن” عنوان پرفروش ترین فیلم دی سی را به خود اختصاص داده و هم اکنون سومین فیلم پرفروش وارنر برادرز است. باورکردنی نیست که پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی دی سی بر اساس سوپرمن یا بتمن یا حتی با حضور لیگ عدالت نیست، بلکه یک فیلم درباره آکوامن است. در دسامبر ۲۰۲۳، دنباله مورد انتظار “آکوامن و پادشاهی گمشده” با بودجه هنگفت ۲۰۵-۲۱۵ میلیون دلاری به سینماها آمد، و جدیدترین قسمت با استقبال منفی منتقدان آغاز شد و تا کنون بیش از ۳۳۸.۲ میلیون دلار درآمد کسب کرده است.قسمت پایانی مجموعه فیلم های “هری پاتر”، “هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت ۲″، ماجراجویی گروه سه نفره مقاوم و دوست داشتنی هاگوارتز، هری، رون و هرمیون را دنبال می کند که در برابر لرد ولدمورت شیطانی ایستادگی می کنند و سلطه وحشت او را برای همیشه متوقف می کنند. فینال بزرگ این فرنچایز سروصدای زیادی به پا کرد و در تابستان سال ۲۰۱۱ وقتی منتشر شد، جهان را تحت تاثیر قرار داد.

۱-Barbie (2023) — $۱.۴۴۶B

جشنواره سرزنده و پر ستاره ۲۰۲۳ “باربی” رکوردها را شکست و انتظارات را برآورده کرد و به سرعت تبدیل به پرفروش ترین فیلم تاریخ وارنر برادرز شد. فیلمی به کارگردانی گرتا گرویگ همچنین به عنوان اولین فیلم میلیارد دلاری که تنها توسط یک زن کارگردانی شده است، تاریخ ساز شد و به بازیگر بی نظیر مارگو رابی در نقش عنوانی می پردازد که او و همراه وفادار او کن (Ryan Gosling) به سفری خودشناسی می روند و شروع به سوال کردن در مورد زندگی و دنیایی که فکر می کردند می دانند.فیلم “باربی” که در سال ۲۰۲۳ اکران شد، جنجال جهانی ایجاد کرد و به پرفروش‌ترین فیلم سال تبدیل شد و به خاطر فیلمنامه‌نویسی پیچیده، پیام سرگرم کننده و اجراهای به یاد ماندنی بازیگران سرشناسش مورد تحسین قرار گرفت. هم مخاطبان و هم منتقدان نمی توانستند از این کمدی فانتزی کافی بگیرند. این فیلم مورد تحسین به دست آمده تا کنون دو گلدن گلوب دریافت کرده است و توسط موسسه فیلم آمریکا به عنوان یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۲۳ انتخاب شده است. این فیلم همچنین در انتظار جوایز و نامزدی های بی شماری است. “باربی” در حال حاضر ۱۴ فیلم پرفروش ترین فیلم تاریخ است و به سرعت به یک شاهکار سینمایی محبوب تبدیل شده است.