زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فیلم مبارزه با خانواده‌ام: Fighting with My Family
کارگردان:
استیون مرچنت
ژانر: بیوگرافی، کمدی، درام
سال تولید: ۲۰۱۹
کشور: آمریکا

فیلم سینمایی مبارزه با خانواده‌ام (Fighting with My Family) محصول سال ۲۰۱۹ در ژانرهای بیوگرافی،‌کمدی و درام به کارگردانی استیون مرچنت و بازی دواین جانسون است. داستان این فیلم سینمایی درباره کشتی کج‌گیر سابقی است که حالا با خانواده اش به مبارزه زنده نمایشی در رینگ می‌پردازد و دخترش حالا دوست دارد که خودش در مسابقات اصلی کشتی کج شرکت کند.

بسیار نایاب هستند فیلمهایی که طی آن یک زن جوان در هنگام تلاش برای اینکه بداند که هست و چه انتظاری از خود دارد، وارد رابطه‌ای رمانتیکی نشود. ( باید صادق بود، این یک فیلم درباره کشتی کج حرفه ای است. پس کمی رمانتیک بودن کفایت می کند و مناسب قصه هست). تمام این فیلم یک برداشت آزادانه از زندگی پیج بوده اما هرگز از مسیر اصلی‌اش خیلی دور نمی‌شود و چارچوب اصلی‌اش که تلاش یک دختر جوان برای در آغوش گرفتن سرنوشتش است را حفظ می‌کند. بله، این یک فیلم درباره کشتی کج است اما این فیلم یک اثر دلپذیر در ژانری است که معمولاً تعداد بسیار کمی از آثار الهام بخش در آن به زندگی یک دختر نوجوان پرداخته‌اند. این فیلم یک اثر گرم با رگه هایی از موضوعات فمنیستی است که حضور یک فرد در موقعیتی نامتجانس را جشن می‌گیرد.

در این ادامه این مقاله سعی کرده‌ایم نظرات مردم و منتقدین را از وب سایت‌های مختلف، کنار هم بیاوریم تا شما هم تصمیم بگیرید که این فیلم را ببینید یا نه!!
بعد از تماشای این فیلم در پایین همین صفحه نظرات و دیدگاه خود را با سایر کاربران و بینندگان در میان بگذارید.

فیلم سینمایی مبارزه با خانواده‌ام (Fighting with My Family)