زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی Spider Man: Into the Spider Verse
کارگردان:
پیتر رمزی، باب پرسیچتی، رادنی راثمان
ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی
سال تولید: ۲۰۱۸
کشور: آمریکا

انیمیشن سینمایی مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider Man: Into the Spider Verse) محصول سال ۲۰۱۸ در ژانرهای انیمیشن، اکشن و ماجراجویی به کارگردانی پیتر رمزی، باب پرسیچتی و رادنی راثمان است. انیمیشن اسپایدرمَن که اثری مشترک از مارول و سونی پیکچرز است با شخصیتی به نام مایلز مورالس آشنا می‌شویم. مورالس نوجوانی است که به‌طور اتفاقی توسط یک عنکبوت گزیده میشود و بعد از ملاقات با مرد عنکبوتی (پیتر پارکر) در میابد که بایستی با نیرویی که بدست آورده دنیا را نجات دهد ….

شرکت سونی یا به سراغ چیزی نمی رود و یا اگر برود آنقدر با قدرت ظاهر می شود که مابقی حیرت زده شوند. سونی اینبار به سراغ ابر قهرمان دیگری رفته ولی نه در قالب فیلم سینمایی، بلکه یک انیمیشن جذاب و قوی. آنقدر قوی که بعد از هفت سال که دیزنی پشت سر هم برنده اسکار بهترین انیمیشن شده است را کنار بزند و بر روی سکوی نخست بایستد.

انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوت روایت نوجوانی به نام مایلز مورالس است . مورالس سرکش با کلی غرور جوانی بعد از اینکه توسط یه عنکبوت گاز گرفته می‌شود تبدیل به مرد عنکبوتی جدیدی می‌شود و بعد از ملاقات با پیتر پارکر معروف یا همان مرد عنکبوتی در میابد که می بایست با نیروهای منفی که قصد نابودی دنیا را دارند مبارزه کند .

این انیمیشن که اکنون نسخه بلوری آن نیز عرضه شده است بسیار جذاب و هیجان انگیز است و اگر علاقه‌مند دیدن انیمیشن هستید در اولین فرصت به تماشای آن بنشینید. در این ادامه این مقاله سعی کرده‌ایم نظرات مردم و منتقدین را از وب سایت‌های مختلف، کنار هم بیاوریم تا شما هم تصمیم بگیرید که این فیلم را ببینید یا نه!!
بعد از تماشای این انیمیشن در پایین همین صفحه نظرات و دیدگاه خود را با سایر کاربران و بینندگان در میان بگذارید.

انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse)

نظرات مردم درباره انیمیشن سینمایی مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی

«»
🤔
«”مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی” از هر لحاظ عالی بود»
mojtaba-Reporter (توییتر)
😊
« مردِ عنکبوتی کارتونیه رو ببینید خیلی خوبه»
Vandad (توییتر)
😊
«این نمره هاش معلومه واسه چیه…چون سعی کرده از هر نوع انسانی ورداره بزاره رو انیمیشن…از اسپایدر من سیاه پوست گرفته تا یه ابر قهرمان زن و …..»
nimaps4pro (زومجی)
🙁

نظرات منتقدین درباره انیمیشن سینمایی مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی

«یکی از شگفت انگیزترین و خلاقانه‌ترین آثاری که در سال جاری به روی پرده سینما رفته است؛ حتی شاید یکی از بهترین آنها هم به حساب بیاید»
تای بر (بوستون گلوب)
😊
«یک اقتباس جدید بسیار زیبا و هیجان‌انگیز؛ اقتباسی که پیش از این شاید شما اصلا نیاز به آن را احساس نکرده بودید. این انیمیشن پر از صحنه‌های خنده‌دار و طنز و دارای روح است و جلوه‌های فوق‌العاده‌ای دارد»
مت میتوم (توتال فیلم)
😊
«این انیمیشن، اثر فوق‌العاده هیجان انگیزی محسوب می‌شود، سرتاسر آن پر از صحنه‌های احساسی و خنده‌دار است و تماشای آن واقعا لذت دارد. به راحتی می‌توان گفت که بعد از فیلم Spider-Man 2 (اسپایدر-من ۲)، این انیمیشن بهترین اثری محسوب می‌شود که با محوریت اسپایدرمن ساخته شده است»
ویلیام بیبیانی( TheWrap)
😊
«انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی یکی از عناصر حیاتی‌ای را که آثار ابرقهرمانی اخیر کاملا فاقد چنین عنصری بودند، در خودش دارد؛ این عنصر حیاتی هم چیزی نیست جز سرگرم کنندگی.»
ای. او. اسکات ( نیویورک تایمز)
😊
«این انیمیشن نه تنها حماسی‌ترین و جذاب‌ترین اثری محسوب می‌شود که تا به امروز با محوریت اسپایدرمن ساخته شده، بلکه به جرئت می‌توان گفت که یکی از آثاری است که امسال تا به این لحظه اکران شده‌اند.»
پیتر تراورس (رولینگ استون)
😊
«شاید یک کار شاهکار غیرممکن به نظر برسد و نشدنی باشد اما به نوعی، باب پرشچتی، پیتر رمزی و رادنی راثمن که کارگردانان این اثر هستند، کاری کردند که هیجان و روح تازه‌ای به آثار کامیک بوکی اعطا کرده‌اند. مدلی که آنها با تن، شکل و بافت این اثر بازی می‌کنند، کاملا مبتکرانه و فوق‌العاده شاداب است.»
کریستی لمیر( RogerEbert.com)
😊
«انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse یک سرگرمی خالص و کامل است؛ از همان ابتدا تا انتها، بدون هیچ مکث و توقفی»
سورن اندرسون (سیاتل تایمز)
😊
«نه، کمپانی سونی انیمیشن نباید اجازه می‌داد که انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse در این شرایط و وضعیت مسخره، تاریک و بسیار مسخره، از درهای کمپانی خارج شود و به روی پرده سینماها برود.»
راجر مور (مووی نیشن)
🙁
«رنگین پوست بودن، منزوی یا اجتماعی بودن یا هر ملیت دیگری، پیام انیمیشن این است که شما به تنهایی نمی توانید حتی با داشتن قدرت های فرا طبیعی تبدیل به قهرمان دنیا شوید، بلکه نیاز هست با اتحاد و همدلی دنیا را از بحران نجات دهیم.»
دیوید ساندرلند
😊
«سونی توانسته این بار از دل دنیای اسپایدرمن اثری بیرون بیاورد که بتواند بار دیگر به آن افتخار کند و هواداران را از خودش راضی نگه‌ دارد.»
آرش پارساپور (دیجیاتو)
😊