دی‌سی فیلمز و برادران وارنر سرانجام بازیگر نقش «باربارا گوردن» یا «بت‌گرل» را برای فیلمی به همین نام (Batgirl) انتخاب کردند. «رپ» تأیید کرده است که «لزلی گریس» بازیگر موزیکال «در ارتفاعات» (In The Heights) نقش «باربارا گوردن» را در یک فیلم لایو-اکشن برای شبکه اچ‌بی‌او مکس بازی خواهد کرد.

هفته گذشته گزارش شده بود که «هیلی لو ریچاردسن» بازیگر «پنج پا دورتر» (Five Feet Apart)، «ایزابلا مرسد» که در «سیکاریو: روز سولدادو» (Sicario: Day of the Soldado) و «دورا و شهر گمشده طلا» (Dora and the Lost City of Gold) بازی کرده و «زویی دویچ» دیگر گزینه‌های بازی در این نقش بوده‌اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از ۳۰نما، «عادل العربی» و «بلال فلاح» کارگردانان فیلم پرفروش «پسران بد برای همیشه» (Bad Boys for Life) با برادران وارنر و دی‌سی به توافق رسیده‌اند تا فیلم بلندی بر اساس شخصیت «باربرا گوردن»، دختر «جیمز گوردن» کمیسر پلیس شهر گاتهام به تولید برسانند. به دنبال موفیت «پسران بد برای همیشه»، مارول این کارگردانان را برای نویسندگی سریال ابرقهرمانی «خانم مارول» (Ms. Marvel) انتخاب کرد.

«باربرا گوردن» ساختاریافته‌ترین نسخه شخصیت «بت‌گرل» است که اولین بار به عنوان «بتی کین» در سال ۱۹۶۱ معرفی شد. اما این شخصیت در سال ۱۹۶۷ برای سریال تلویزیونی «بتمن» بازآفرینی شد تا مخاطبین زن را جذب کند. «ایوان کریگ» در آن سریال نقش «بت‌گرل» را بازی کرد و «آلیسیا سیلورستون» در فیلم «بتمن و رابین» (Batman & Robin) به کارگردانی «جول شوماخر» در سال ۱۹۹۷ این نقش را تکرار کرد.

این شخصیت می‌توانست در فیلم «پرندگان شکاری» (Birds of Prey) که سال گذشته اکران شد دیده شود چرا که یکی از بنیان‌گذاران این گروه بود. بنابراین این احتمال وجود دارد که شخصیت‌های آن فیلم در فیلم «بت‌گرل» جدید ظاهر شوند.

گریس در شبکه‌های اجتماعی به این گزینش واکنش نشان داده و می‌نویسد: «فوق‌العاده هیجان‌زده‌ام تا در نقش «باربارا گوردن» بازی کنم، بت‌گرل شما! باورم نمی‌شود که در حال نوشتن این کلمات هستم… از دی‌سی سپاسگزارم که مرا در خانواده‌اش پذیرفت. آماده‌ام که هر چه در توان دارم برایش بگذارم.»

منبع