نتفلیکس در حال ساخت فیلمی با عنوان ویچر: کابوس گرگ (Witcher: Nightmare of the Wolf) است و به جای تمرکز بر گرالت از ریویا، داستان شخصیت بسیار مهم دیگری را دنبال می‌کند.

ویچر، مجموعه‌ای از رمان‌ها و داستان‌های کوتاه نویسنده لهستانی، آندره ساپکوفسکی است که به لطف بازی ویدیویی‌ اقتباس شده‌اش بسیار محبوب شد. پس از اقتباس از آن در یک سریال‌ تلویزیونی و یک فیلم در لهستان، سرانجام در سال ۲۰۱۹ یک اقتباس انگلیسی‌زبان از آن، به لطف نتفلیکس ساخته شد.

سریال ویچر دارای کاراکتر‌های گرالت از ریویا (هنری کویل)، ینفر از ونگربرگ (آنیا شالوترا) و سیری (فریا آلان) است که داستان‌های آن‌ها در مکان‌ها و مقاطع مختلف زمانی اتفاق می‌افتاد و در پایان فصل ۱ به هم ارتباط پیدا کرد. گرچه این موضوع باعث ایجاد سردرگمی در بین بینندگان شد اما مانع موفقیت سریال نشد و حالا تولیدات دیگری از آن در حال ساخت است. ویچر: کابوس گرگ، یک انیمه است که با تمرکز بر شخصیت وسمیر روایت می‌شود.

در ژانویه سال ۲۰۲۰ اعلام شد که این فیلم سبک انیمه در دست ساخت است و تا حال و هوای دیگری به آن بدهد. بدون در نظر گرفتن گرالت در این انیمه و با توجه به این که این فیلم مانند خود سریال، لایو‌اکشن نیست، چگونه می‌توان داستان آن را به سریال اصلی مرتبط کرد؟

تاریخ انتشار

ویچر

طرفداران سریال ویچر در حال حاضر با صبر و حوصله منتظر رسیدن فصل ۲ هستند اما در این بین، آن‌ها می‌توانند از وجه دیگری از جهان ویچر دیدن کنند که در ۲۳ آگوست برای پخش در دسترس خواهد بود تا قبل از حضور اولیه وسمیر در فصل ۲ سریال، اطلاعات مناسبی از او به واسطه این انیمه به دست آورند.

جزئیات داستان

ویچر

همان‌طور که در بالا ذکر شد، این انیمه، داستان مربی گرالت وسمیر را بازگو خواهد کرد و سرگذشت او را روایت می‌کند که چگونه از یک جادوگر جوان که زندگی فقیرانه‌ای داشت به یک قاتل هیولا و یکی از معتبرترین جادوگران تبدیل شد. سپس وسمیر درگیر ماجراجویی ترسناکی می‌گردد و مجبور می‌شود با گروهی از شیاطین مقابله کند. درست در زمانی که یک هیولای عجیب و غریب، شهر را وحشت‌زده کرده است.

داستان این انیمه چگونه به سریال ویچر مرتبط می‌شود

ویچر

مشخص نیست که این انیمه و خود سریال بخشی از یک جهان و جدول زمانی هستند یا خیر اما به هر ترتیب، فیلم با سریال اصلی ارتباط دارد. همان‌طور که قبلا ذکر شد، وسمیر اولین حضور خود را در فصل ۲ سریال تجربه خواهد کرد، زیرا گرالت و سیری به کائر مورهن می‌روند تا پرنسس جوان بتواند آموزش خود را آغاز کند. بنابراین این انیمه به عنوان معرف و آغازگر شخصیت وسمیر خواهد بود و به بینندگان و به‌خصوص کسانی که با بازی ویدیویی و مجموعه کتب ویچر آشنا نیستند، کمک می‌کند تا این شخصیت مهم را بشناسند.

منبع: Screenrant

منبع