فیلم Gemini Man محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی اندرو نیکول و بازی ویل اسمیت به تازگی به لیست ۱۰ فیلم برتر نتفلیکس در ایالات متحده راه یافته است. این فیلم در ابتدا در سال ۲۰۱۹ توسط پارامونت پیکچرز در سینماها اکران شد و با واکنش های متفاوتی از سوی منتقدان و مخاطبان روبرو شد.

براساس گزارش اسکرین رنت، فیلم Gemini Man در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۲۳ به لیست ۱۰ فیلم برتر نتفلیکس در ایالات متحده راه یافت. این فیلم در حال حاضر در رتبه نهم این لیست قرار دارد.

فیلم Gemini Man داستان یک مامور مخفی به نام هنری بروگهام (ویل اسمیت) را روایت می کند که توسط یک کپی جوان تر از خودش (همچنین با بازی ویل اسمیت) هدف قرار می گیرد. این فیلم از نظر فنی بسیار پیشرفته است و از فناوری CGI برای ایجاد نسخه جوان تر اسمیت استفاده می کند.

برخی از منتقدان از جلوه های ویژه فیلم و بازی اسمیت تمجید کردند، در حالی که برخی دیگر از فیلم انتقاد کردند که بیش از حد پر زرق و برق و غیرقابل باور است.

Gemini Man یک فیلم اکشن هیجان انگیز و سرگرم کننده است. جلوه های ویژه فیلم بسیار پیشرفته هستند و بازی اسمیت در هر دو نقش عالی است.

این فیلم داستان هنری بروگهام (ویل اسمیت)، یک مامور مخفی ۵۱ ساله را روایت می کند که پس از ۷۲ مأموریت، آماده بازنشستگی است. اما قبل از اینکه بتواند بازنشسته شود، توسط یک کپی جوان تر و تکامل یافته از خودش، با نام کیجان، هدف قرار می گیرد. کیجان یک قاتل حرفه ای است که توسط یک سازمان مخفی استخدام شده است تا هنری را بکشد.

هنری در ابتدا نمی تواند باور کند که کیجان نسخه جوان تر خودش است. اما پس از اینکه با کیجان روبرو می شود، متوجه می شود که کیجان از نظر جسمی و ذهنی از او برتر است. هنری باید از تمام مهارت های خود برای زنده ماندن و شکست دادن کیجان استفاده کند.

فیلم Gemini Man از نظر فنی بسیار پیشرفته است و از فناوری CGI برای ایجاد نسخه جوان تر اسمیت استفاده می کند. این فناوری به طور کلی مورد تحسین قرار گرفته است و بسیاری از منتقدان آن را یکی از بهترین جلوه های ویژه ای می دانند که تا به حال در یک فیلم اکشن دیده شده است.

بازی اسمیت در هر دو نقش هنری و کیجان نیز مورد تحسین قرار گرفته است. اسمیت توانسته است به خوبی تفاوت بین دو شخصیت را به تصویر بکشد. هنری یک مرد سالخورده و خسته است که به دنبال بازنشستگی است، در حالی که کیجان یک قاتل بی رحم و بی احساس است.

برخی از نکات برجسته فیلم Gemini Man:

  • جلوه های ویژه فیلم بسیار پیشرفته هستند و نسخه جوان تر اسمیت به طور باورنکردنی واقعی به نظر می رسد.
  • بازی اسمیت در هر دو نقش هنری و کیجان عالی است.
  • فیلم صحنه های اکشن هیجان انگیز و سرگرم کننده ای دارد.